Survepesu Tallinn Harjumaa

Survepesu on tõhus meetod kanalisatsioonitorustiku läbipesuks ja hooldamiseks. Regulaarne ja nõuetekohane torude hooldus võimaldab vältida ummistuste teket ja tagada torustiku seisukorra head ülevaadet. Kui ummistus on tekkinud saab tõhusalt ummistust likvideerida survepesuga.

Kanalisatsioonitorustikule ajaga kogunenud mustus halvendab toru läbivust, mis tekitab lõpuks ummistuse või isegi kahjustab torustikku. Tellides torustiku survepesu on võimalik aastatega kogunenud mustusest vabaneda, mille tagajärjel väldite probleemide tekkimis ja tagate hea torustiku äravoolu.

Hüdrodünaamiline survepesu on ohutu Teie torudele ja keskkonnale keskkonnasõbralik. Survepesu tagab Teile efektiivse mustuse, rasvaladestuste, katlakivi jms. eemalduse.

Telli survepesu ja säilita torustiku head seisukorda.

survepesu

Torustiku survepesu autoga

Rasvapüüduri puhastus

Igas toitlustus ettevõttes ja tehastes peab olema paigaldatud rasvapüüdur, mille põhimõtteks on rasva ja toiduõli eraldamine heitveest. Selleks, et säilitada rasvapüüduri nõuetekohane, efektiivne ja kauaaegne töö on tarvis regulaarselt ja õigeaegselt rasvapüüdurit tühjendada, puhastada ja hooldada. Lisaks rasvapüüduri puhastusele, soovitame rasva laguprotsessi aktiveerimiseks ja ebameeldiva lõhna eemaldamiseks lisada rasvapüüdurisse elavbaktereid.

Teostame rasvapüüduri puhastamist survepesuga, mis on efektiivne ja nõuetekohane. Saavuta hea ja nõuetekohane rasvapüüduri töö, sõlmides teenuspakkujaga pikaajaline leping, et tagada regulaarne rasvapüüduri tühjendamine, puhastamine ja hooldus.

Torustike Videouuring

Videouuringute teostamisel on võimalik tuvastada tehnosüsteemide võimalikke probleeme. Kanalisatsiooni videovaatlus diagnoosib ummistuste põhjused, torulekked ja muud võimalikud probleemid ja kahjustused.

VideouuringTorustike videouuring

Pakume kanalisatsioonitorude videouuringut torudele diameetriga 50-200mm. Videouuringuga  on võimalik tuvastada kanalisatsioonitorude probleeme ja rikkeid. 360 kraadi pöörlev ja filmiv kaamerapea tuvastab kõik torulekked, ummistused ja nende põhjused ning muud toru probleemid.

Kanalisatsioonipüstakute läbipesu (vertikaalsed ja horisontaalsed torud)

Pakume kortermajade vertikaalsete ja horisontaalsete kanalisatsioonipüstakute läbipesu. Püstakute läbipesu tagab hea ülevaate torude seisukorrast. Torustiku läbipesu võimaldab vältida ummistuste teket, tagab hea äravoolu ning võimaldab õigeaegselt tuvastada torurikked.

Praktika näitab, et vanade kortermajade kanalisatsioonipüstakud on tihti väga halvas seisukorras ning halva torustiku läbivuse tõttu torud ummistuvad tihti. Ummistused ja muud torude probleemid on elanikele alati koormavad ning  raha- ja ajakulukad.

Survepesubuss

Tihti võib tunduda, et vanad kanalisatsioonitorud vajavad vahetust, kuid see arvamus on tihti ekslik. Kui torud on vanad, kuid terved, ei ole vaja koheselt ette võtta aegavõttev ja kulukas kanalisatsioonitorude vahetus töö. Sel juhul pakume head alternatiivi, milleks on efektiivne meetod – kuumavee survepesu. Kuumavee survepesu abil eemaldatakse kiirelt ja soodsalt kogu aja jooksul kogunenud mustus ning tulemusena torud funktsioneerivad sama tõhusalt kui uued. Sellega hoiate kokku oma aega, raha ja ka närve.

Klientidele kehtib hind -25%. 

Kanalisatsiooni (diameeteriga 50-300mm) ja teiste veetorude süsteemide puhastamine.

survepesu

Teenused (põhitariif) hind/1t. kooskm 20%
Kanalisatsioonikaevude ja trasside survepesu al. 75,00 €/t
Tehnosüsteemide avariiremonditööd 34,00 €/t
Kanalisatsiooni ummistuse likvideerimine 36,00 €/t
Segisti, valamu paigaldus, remont 40,00 €/t
Sanitaartehnilised tööd 40,00 €/t
Veearvesti kontroll (1tk.) al.22,00 €/tk
Veearvesti kontroll (min. 10tk.) al.9,50 €/tk
Elektriboilerite paigaldus, remont ja hooldus 40,00 €/t
Radiaatorite paigaldus, remont, hooldus 40,00 €/t
Majasiseste kanalisatsioonitrasside pesu ( Kärcher) 50,00 €/t
Fekaalivedu ( 1 koorem kuni 5 m3 ) al.85,00 €/t
Kanalisatsioonitorude videouuring 60,00 €/t
Külmunud torude sulatamine 50,00 €/t
Vee- ja kütesüsteemide külmutustehnika kasutamine kui veesulgemine on võimatu 50,00 €/t
Elektri ja santehnilised tööd Tallinnast väljaspool (transpordi hind edasi-tagasi) 0,80 €/t
Ehitustööd 35,00 €/t
Maja veetorustiku survestamine 75,00 €/t
Kaevetööd 40,00 €/t
Kütesüsteemi pesu (vesi) 35,00 €/t
Soojusvaheti pesu (keemiline) 45,00 €/t
Rasvaeraldaja puhastus al.200,00 €
Vanni ja dušikabiinide paigaldus 40,00 €/t
Elektritööd 40,00 €/t

Survepesu tehakse kanalisatsioonitorustike ummistuse kõrvaldamiseks ja ennetamiseks. Meie käsutuses on kaks erineva võimsusega survepesuautot.

Kui soovite tellida kanalisatsioonitorustikule videouuringu, siis eelnevalt peab olema tehtud sama torustiku survepesu.

Teostame kanalisatsioonitorustike, sadeveetorustike ja nende kaevude survepesu. Lisaks likvideerime ummistusi ja teostame fekaali vedu.